Usługi

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Jako profesjonalny prawnik świadczę usługi zarówno w ramach stałej umowy współpracy, jak i na podstawie jednostkowych, doraźnych zleceń.

 

Kancelarię prowadzi radca prawny, która profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podejmie się świadczenia pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, prawa własności intelektualnej, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa bankowego i rynku kapitałowego w pełnym zakresie – począwszy od porad prawnych, sporządzania pism i dokumentów, a skończywszy na reprezentowaniu Państwa przed sądami i organami państwowymi. Gwarantuję Państwu, że każda sprawa, którą mi Państwo powierzą zostanie starannie przygotowana, a świadczona pomoc prawna dostosowana będzie do Państwa potrzeb.

 

Pomoc prawna udzielana jest w siedzibie Kancelarii (po uzgodnieniu terminu spotkania telefonicznie), za pośrednictwem internetu lub telefonicznie (dla stałych Klientów). W zależności od potrzeb Klienta i na warunkach z nim ustalonych, miejscem świadczenia usług może być również siedziba lub miejsce zamieszkania klienta, w szczególności Kraków i inne miejscowości gminy Zabierzów.

 

Rzetelność i zaangażowanie, z jakim świadczę pomoc prawną powoduje, że klienci chętnie wracają z kolejnymi sprawami i polecają moje usługi.