Witam Państwa,

Skoro znaleźli Państwo moją stronę to pewnością profesjonalny prawnik jest osobą, której pomocy Państwo potrzebujecie. Kraków, gmina Zabierzów lub Bolechowice oferują duży wybór adwokatów, radców prawnych i kancelarii prawnych, dlatego zachęcam do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług i kontakt z Kancelarią. Lokalizacja kancelarii nie stanowi przeszkód w świadczeniu usług, gdyż współczesne środki komunikacji pozwalają na szybki i bezpośredni kontakt, a także obsługę klientów nie tylko z całego województwa małopolskiego czy śląskiego, lecz i z całej Polski.

 

Pomoc prawna uzyskana przed lub na wczesnym etapie podejmowania ważnych decyzji życiowych i biznesowych przynosi efekty. Jest dużo prostsza, skuteczniejsza i tańsza, a przede wszystkim zapewnia klientom komfort i bezpieczeństwo.

O Kancelarii

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną dla klientów biznesowych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla klientów indywidualnych, w zakresie stałej obsługi prawnej, jak i doraźnych usług prawnych, przede wszystkim na terenie Krakowa i gminy Zabierzów.

 

Czytaj więcej...

Kontakt

Joanna Siudak

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Jurajska 23

32-082 Bolechowice k/Krakowa, gm. Zabierzów

tel. +48 602 72 72 08

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...